O NAS

Zespół profesjonalistów, który wykonuje swoją pracę z pasją i wielkim zaangażowaniem.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim jakość – nasze usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Doświadczenie i profesjonalizm – nasi pracownicy posiadają bogatą wiedzę oraz wieloletnią praktykę w zakresie swoich umiejętności. Bezpieczeństwo – używamy najwyższej jakości preparatów i kosmetyków

Stawiamy zadowolenie klienta na pierwszym miejscu.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ
Iza

Izabela Czekańska

KOSMETOLOG, WIZAŻYSTKA, LINERGISTKA

Mgr kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale farmacji. Przez 5 lat pracowała jako farmaceuta w aptece. Jest założycielką Studia Spa Isabell, które z powodzeniem prowadzi od początku jego istnienia. Chętnie łączy kosmetykę stosowaną z zabiegami z zakresu dermatologii estetycznej. Uczestniczy w licznych szkoleniach i kongresach w kraju oraz za granicą. Profesjonalną przygodę z wizażem rozpoczęła w 2009 roku w Wyższej Szkole Filmowo-Teatralnej w Warszawie. Do każdej klientki podchodzi w pełni profesjonalnie i z niezwykłą starannością dba o to, by z każdej kobiety wydobyć jej piękno. Wizaż jest dla niej adrenaliną, który napędza ją do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, dlatego w 2016 roku zdobyła tytuł linergistki Long-time-liner. Swoją pasją do kosmetologii zaraża cały personel. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do klienta. Prywatnie interesuje się muzyką, literaturą, a także czynnie uprawia sport. Jej życiowe motto: „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Daria

Daria

KOSMETYCZKA

Dyplomowana kosmetyczka, zajmuje się profesjonalną stylizacją paznokci i brwi. Najlepszym dowodem na jej umiejętności jest gro zadowolonych i wiernych klientek. Darie cechuje kreatywność, twórczość a także precyzja i dokładność. Do swojego zawodu podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Daria ciągle podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach z zakresu manicure i pedicure. Pracę manicurzystki traktuje jako pasję i hobby, w których się realizuje. Chętnie łączy swoje umiejętności z twórczością.

Magda

FRYZJER

Fryzjer z wieloletnim doświadczeniem. Niezwykle utalentowana, mistrz w swoim fachu. Sztuką fryzjerstwa zajmuje się od 17 lat. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Mimo bogatego doświadczenia zawodowego, nie boi się odkrywać nowych obszarów swojego fachu: uważnie śledzi trendy, uczestniczy w licznych szkoleniach. Perfekcjonistka. Jej stylizacje cechuje poczucie smaku, lekkość, zwiewność oraz zmysłowość. Fryzury Magdy to także połączenie odrobiny szaleństwa ze spontanicznością w dobrym tonie. Jest osobą wesołą, pełną energii, lecz kiedy strzyże w 100% skupia się na tej czynności i ponad miarę ceni sobie wtedy dokładność i spokój.

Magda

Zapraszamy

ul. Żwirki i Wigury 17/3

87-100 Toruń

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 9-19

sobota 9-17

Umów się na wizytę

tel. (56) 623-85-90

Newsletter

Wypełnij poniższy formularz, aby być na bieżąco z najnowszymi promocjami

Obsługujemy płatności

S5 Box