SZKOLENIA

Zdobądź wiedzę, umiejętności i profesjonalizm w jednym miejscu

Studio Spa Isabell od wielu lat jest najlepszym salonem kosmetycznym w Toruniu.  Centrum szkoleniowe powstało dzięki mgr Izabeli Czekańskiej i jej wielkiej pasji do kosmetologii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wykonywaniu zabiegów, pracy z klientem oraz chęci ciągłego rozwoju stworzyłyśmy miejsce, w którym zdobędziesz wiedzę, umiejętności i staniesz się profesjonalistką w swojej dziedzinie.

Studio Spa Isabell dostosowuje programy szkoleń do poziomu wiedzy oraz indywidualnych potrzeb kursantów. Nasze szkolenia i kursy prowadzimy w dogodnej lokalizacji centrum Torunia.

O skuteczności naszych szkoleń decyduje, że są prowadzone w małych grupach. Kameralne kursy zapewniają wysoki komfort współpracy instruktora z kursantami, wspierają integrację kursantów oraz pozwalają na indywidualne podejście do każdego uczestnika szkolenia.

Nasze zajęcia w Studio Spa Isabell prowadzi zespół profesjonalnych instruktorów posiadających szeroką, ugruntowaną wiedzę opartą na wieloletnim doświadczeniu.  

 

Opinie kursantów:

Chciałam bardzo podziękować za możliwość odbycia szkolenia w salonie Isabell Spa. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pani Izy oraz całego personelu. Przez 8 dni nauczyłyśmy się wiele nowych rzeczy a to dzięki cennym radom oraz wskazówkom, które nam przekazano. Zawsze można było liczyć na pomoc ze strony Pań, które prowadziły dane szkolenie. Jeszcze raz z całego serca dziękuję za przekazanie nowej i bardzo przydatnej wiedzy!Kornelia N.

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za profesjonalne szkolenie. Dzięki któremu odkryłam swoje pasję i wiem w którym kierunku podążać! Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani Izie która posiada ogromną wiedzę, ale też dar angażowania wszystkich uczestników do pracy. Empatycznościa oraz energia która zaraża na samym wejściu. Najlepszego personelu w salonie, który również był tak samo zaangażowany bym wyniosła jak najwięcej wiedzy. Pomimo kilku godzin pracy nie czułyśmy że "mamy dość", wręcz przeciwnie chętnie popracowałybyśmy jeszcze dłużej. Dużo cennych wskazówek i pomysłów, które można wykorzystać nie tylko w pracy zawodowej, ale również w życiu osobistym, świetne prowadzące, które stworzyły bardzo przyjazną atmosferę. Jeszcze raz Dziękuję! I polecam z całego serduszka salon!Agata K.

2 tygodnie temu rozpoczęłam szkolenia w Isabell spa pod nadzorem pani magister kosmetolog Izabeli Czekańskiej oraz jej wykształconego personelu. Przez 8 intensywnych dni nauczyłam się wykonywać manicure hybrydowy, pedicure, przedłużanie paznokci na formie, podstaw makijażu, henny brwi i rzęs, geometrii brwi oraz przedłużania rzęs metodą 1:1. Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do nas - kursantek, którym wykazał się cały personel. Mogę śmiało powiedzieć, ze nigdzie nie nauczyłabym się tak wiele jak tam. Bardzo polecam ten salon nie tylko pod względem zabiegów, ale również pod względem szkoleń. Uzyskałam tonę wiedzy i praktyki dzięki której mogę się rozwijać i spełniać marzenia. Z tego miejsca jeszcze raz chciałabym podziękować pani Alinie, pani Kamili, pani Ani, pani Julii i pani Izabeli za pomoc w rozwijaniu swoich umiejętności.Zuzanna G.

Zapraszamy

ul. Żwirki i Wigury 17/3

87-100 Toruń

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 9-19

sobota 9-17

Umów się na wizytę

tel. (56) 623-85-90

Newsletter

Wypełnij poniższy formularz, aby być na bieżąco z najnowszymi promocjami

Obsługujemy płatności

S5 Box