IZABELA CZEKAŃSKA

IZABELA CZEKAŃSKA mgr kosmetologii, absolwentka uniwersytetu medycznego w Łodzi na wydziale farmacji. Przez 5 lat pracowała jako farmaceutka w aptece. Jest założycielką Studia Spa Isabell i z powodzeniem prowadzi je od początku jego istnienia. Chętnie łączy kosmetologię stosowaną z elementami dermatologii estetycznej. Uczestniczy w licznych kongresach i szkoleniach w kraju oraz za granicą.

Profesjonalną przygodę z wizażem rozpoczęła w 2009r w Wyższej Szkole Filmowo-Teatralnej w Warszawie. Do każdej klientki podchodzi w pełni profesjonalnie i z niezwykłą starannością o to by z każdej kobiety wydobyć piękno. Pasja napędza ją do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i w 2016 roku zdobyła tytuł linergistki Long-Time-Liner. Od tego czasu śmiało przyznaje, że zakochała się w medycynie estetycznej. Jej ulubione zabiegi to: makijaże permanentne brwi, ust i oczu oraz powiększanie ust.

Swoją pasją do pracy zaraża cały personel. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia.
W 2020r spełniła jedno ze swoich marzeń i otworzyła ośrodek szkoleniowy, w którym przekazuje swoją latami zdobywaną wiedzę. Prywatnie interesuje się muzyką i literaturą. Mocno angażuje się w akcje charytatywne, zachęcając wszystkich do pomocy.  Jej motto życiowe to: "W zdrowym ciele zdrowy duch"

Zapraszamy

ul. Żwirki i Wigury 17/3

87-100 Toruń

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 9-19

sobota 9-17

Umów się na wizytę

tel. (56) 623-85-90

Newsletter

Wypełnij poniższy formularz, aby być na bieżąco z najnowszymi promocjami

Obsługujemy płatności

S5 Box