Blog

wtorek, 09 grudzień 2014 21:27

Już u nas! Oxybrazja w Spa Isabell w Toruniu

?

NOWOŚĆ !!!

 

OXYBRAZJA

Peeling wodno tlenowy
/wysokociśnieniowy/, intensywne złuszczanie.

Oxybrazja to nowa propozycja na rynku kosmetycznym. Zabieg polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka. Jest łagodniejszy i przyjemniejszy od mikrodermabrazji , nie polega bowiem na mechanicznym ścieraniu naskórka, które może wywołać podrażnienia i zaczerwienienia.

Skóra jest bombardowana sprężonym tlenem z rozdrobnionymi kropelkami soli fizjologicznej, która rozprasza się na powierzchni skóry i powoduje tarcie, ale nie podrażnia jej.

Zabieg ten ma szeroki zakres działania. Przy płytkim działaniu może służyć rozjaśniająco i odświeżająco na skórę. Ma działanie silnie wygładzające. Przy głębszym działaniu, możliwa jest redukcja przebarwień, zmarszczek a nawet blizn zarówno na twarzy jak i na ciele. Ponieważ oxybrazja wykonywana jest na mokro odczucia w trakcie zabiegu są znacznie przyjemniejsze niż przy zwykłej mikrodermoabrazji wykonywanej za pomocą korundu. Zabieg oxybrazji może być połączony z wprowadzaniem witaminy C lub innych substancji czynnych. Może też być wykonywany w połączeniu z mezoterapią. Zabieg jest bezpieczny również dla cery naczynkowej i bardzo wrażliwej. Można go wykonywać co tydzień, w seriach dla osiągnięcia konkretnego efektu lub jako jednorazowe odświeżenie wyglądu skóry, na przykład przed większym wyjściem. Rozjaśnia i dotlenia skórę.Tlenowy peeling ma wszechstronne zastosowanie. Rozjaśnia i wygładza skórę, a także redukuje zmarszczki, przebarwienia i blizny. System wykorzystuje umiejętność rekonstrukcji ludzkiej skóry, daje jej odpowiednie warunki do regeneracji poprzez zapewnienie wody oraz tlenu oraz kontroluje regenerację poszczególnych warstw skóry poprzez dopasowanie mocy wyjściowej.

 

MEZOTERAPIA TLENOWA

Nowość w Polsce.
Mezoterapia tlenowa jest nowoczesną metodą natleniania skóry z zewnątrz oraz wprowadzania substancji aktywnych za pomocą wysokosprężonego tlenu w głąb skóry.

 

ZALETY

 • wprowadzić można dowolną substancję, preparat kosmetyczny w postaci wodnej, żelowej , ampułki , serum , itp.
 • działanie tlenu intensyfikuje właściwości kosmetyczne preparatów-dotlenione komórki lepiej je przyswajają.
 • brak przeciwwskazań takich jak przy mezoterapii bezigłowej z wykorzystaniem ultradźwięków i prądów - metalowe elementy , protezy, ciąża
 • metoda bezbolesna i bardzo przyjemna
 • sprężony tlen jest czynnikiem masującym- dodatkowo tkanki są masowane, przez co zwiększa się ich ukrwienie-przepływ krwi chłonki, pobudzony jest metabolizm.

 

EFEKTY:

 • natlenienie i odżywienie komórek i tkanek
 • pobudzenie ukrwienia
 • rozjaśnienie przebarwień
 • rozświetlenie cery
 • redukcja zmarszczek, bruzd ,obrzęków
 • nawilżenie, wygładzenie i uelastycznienie skóry
 • poprawa jędrności
Ostatnio zmieniany wtorek, 09 grudzień 2014 22:24

Zapraszamy

ul. Żwirki i Wigury 17/3

87-100 Toruń

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 9-19

sobota 9-17

Umów się na wizytę

tel. (56) 623-85-90

Newsletter

Wypełnij poniższy formularz, aby być na bieżąco z najnowszymi promocjami

Obsługujemy płatności

S5 Box