Blog

czwartek, 02 marzec 2017 10:55

Przygotuj ciało na wiosnę ze SPA ISABELL!

 

Kriolipoliza to nieinwazyjny zabieg, podczas którego dochodzi do zniszczenia komórek tłuszczowych omijając tkanki znajdujące się wokoło. Podczas kriolipolizy stosuje się ujemną temperaturę, gdyż komórki tłuszczowe są nieodporne na niską temperaturę. Po "zamrożeniu" danych partii ciała następuje obumieranie uszkodzonych komórek tłuszczowych, które są wydalane przez układ limfatyczny. Proces ten trwa ok 3 miesięcy. 

Pierwszym etapem zabiegu jest konsultacja oraz wybór dwóch lub czterech miejsc, które chcemy poddać zabiegowi. Następnie głowicę krio przykłada się miejscowo do ciała - po uprzednim nałożeniu preparatu, który zabezpiecza przed nadmiernym schłodzeniem. Zabieg na jedną partię trwa 30min - op upływie tego czasu można symetrycznie wykonać zabieg na drugą partię, natomiast całkowity czas trwania kriolipolizy wynosi 1 lub 2 godziny. 4 dnia wykonuje się masaż próżniowy. Zaleca się wykonanie 5-10 masaży w celu przyspieszenia oczyszczania.

Efekty: bezpośrednio po zabiegu tkanka tłuszczowa jest rozluźniona, a po ok. 30 dniach zaczyna zmniejszać się obwód zamrażanej części ciała. Spektakularne efekty są widoczne po ok. 3 miesiacach

 

Zapraszamy do Spa Isabell!

Tel. 56 623 85 90

Zapraszamy

ul. Żwirki i Wigury 17/3

87-100 Toruń

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 9-19

sobota 9-17

Umów się na wizytę

tel. (56) 623-85-90

Newsletter

Wypełnij poniższy formularz, aby być na bieżąco z najnowszymi promocjami

Obsługujemy płatności

S5 Box